Previous Next

اهتزاز پرچم شرکت چرخشگر در قله دماوند

پرچم شرکت چرخشگر در تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ در بالاترین نقطه ایران زمین قله دماوند توسط همکار ارجمند اکبر فرجی به اهتزاز در آمد این صعود یکروزه را به تمام همکاران شرکت چرخشگر

Previous Next

دیدار رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی با مدیر عامل شرکت چرخشگر

به گزارش روابط عمومی شرکت چرخشگر در مورخه 1400/05/04 دکتر واعظی در دیدار با مدیرعامل شرکت چرخشگر بر ضرورت احصا و شناسایی چالش ها و نیازهای فناورانه صنایع و رفع این نیازها با همکاری شرکت های فناور مستقر در پارک تاکید کرد.
رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی در دیدار با مدیر عامل شرکت چرخشگر و هیات همراه، افزایش سطح همکاری فی مابین را موجب رشد سطح فناوری و نوآوری در محصولات تولیدی این شرکت دانست و افزود: محصولات فناورانه شرکت های مستقر در پارک میتواند بخشی از نیازها و چالش های شرکت چرخشگر و صنایع مرتبط با فعالیت این شرکت را مرتفع سازد. دکتر واعظی استقرار دفتر تحقیق و توسعه شرکت چرخشگر در پارک، تاسیس مرکز نوآوری باز صنعتی و برگزاری جشنواره ها و استارت آپ های تخصصی در حوزه فعالیت شرکت چرخشگر را، محور های اصلی همکاری با شرکت چرخشگر عنوان کرد و افزود: تجربه موفق همکاری پارک با صنایع استان بستر لازم برای توسعه ارتباطات فی مابین پارک و صنایع را فراهم نموده است و در این راستا آماده هرگونه همکاری با شرکت چرخشگر با بهره گیری از توان متخصصین و فناوران مستقر در پارک هستیم.
دکتر عمرانی مدیر عامل شرکت چرخشگر و هیات همراه در این برنامه ضمن بازدید و آشنایی با برخی شرکت های فناور و مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی بر ضرورت گسترش همکاری های با فناوران مستقر در پارک علم و فناوری تاکید کرد و از نیاز صنایع مخصوصا صنعت خودروسازی در زمینه تولید انواع گیربکس های صنعتی خبر داد. دکتر عمرانی افزود: شرکت چرخشگر آماده همکاری با پارک در زمینه راه اندازی مرکز نوآوری تخصصی در زمینه ساخت گیربکس های تخصصی است. 
گفتنی است، شركت چرخشگر تنها توليد كننده گيربكس های سنگين و قطعات آن برای خودروهای سواری ون و خودروهای دو ديفرانسيل و انواع خودرو های برون راهی همچون تراكتور در کشور مي باشد.

Previous Next

نمایشگاه قطعات برون سپاری شرکت چرخشگر

با توجه به نامگذاری سال 1400 با عنوان سال تولید، پشتیبانیها و مانع زداییها از طرف مقام معظم رهبری، شرکت چرخشگر در این راستا جهت برونسپاری قطعات با هدف افزایش تامین کنندگان بالفعل و بالقوه و همچنین افزایش عمق ساخت داخل قطعات و مجموعه ها و بکارگیری حداکثر پتانسیل موجود در استان و کشور اقدام به برگزاری نمایشگاه دائمی قطعات نموده است. لذا از کلیه شرکتهای قطعه ساز دعوت می گردد با هماهنگی قبلی با واحد ساخت و تامین از این نمایشگاه بازدید فرمایند.

مکان نمایشگاه: تبریز- شرکت چرخشگر

زمان بازدید از نمایشگاه: همه روزه بجز روزهای تعطیل از ساعت 10 الی 13