Previous Next

دیدار مدیرعامل، هیئت مدیره، معاونین و شورای اسلامی کار شرکت چرخشگر با دکتر فرهنگی نماینده محترم مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی

به گزارش روابط عمومی شرکت چرخشگر روز سه شنبه مورخه ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ مدیرعامل شرکت چرخشگر

به همراه هیئت مدیره،معاونین و رئیس شورای اسلامی کار با دکتر فرهنگی نماینده مجلس شورای اسلامی دیدار و به ارائه گزارش در مورد روند تولید شرکت پرداختند.
در این دیدار مدیرعامل شرکت چرخشگر در ابتدا به ظرفیت تولید این شرکت در زمینه تولید انواع گیربکس های سبک و سنگین و همچنین تولید و مونتاژ مجموعه جعبه فرمان اشاره نمودند و افزودند که با اتکا به دانش مهندسان این شرکت توانستیم در زمینه داخلی سازی مجموعه جعبه فرمان خودرو های سنگین مطالعات لازم را انجام داده و در تلاشیم که به مرحله عملیاتی تولید برسانیم.
دکتر عمرانی در ادامه به ظرفیت خالی خط تولید گیربکس سواری سمند در شرکت چرخشگر اشاره نمودند و در این راستا خواستار مساعدت دکتر فرهنگی از کمیسیون صنعت،معدن و تجارت در جهت راه اندازی این خط تولید گشتند و با اشاره به اینکه اقلام مجموعه PTO توسط مهندسان شرکت چرخشگر داخلی سازی شده است خواستار توقف واردات این محصول شدند.
در ادامه مهندس انصاری رئیس شورای اسلامی کار با اشاره به افزایش روند تولید شرکت چرخشگر نسبت به مدت مشابه سالهای قبل از تدابیر دکتر عمرانی تشکر نمودند.
در پایان دکتر فرهنگی ضمن اعلام خرسندی از روند رو به رشد تولید در شرکت چرخشگر خواستار ایجاد انگیزش با افزایش امکانات رفاهی در میان پرسنل محترم شرکت چرخشگر در راستای ادامه افزایش راندمان تولید گشتند.